Wspomóż nasz zakład przez udział w aukcjach charytatywnych dostępnych w serwisie Allegro. Dochód uzyskany ze sprzedaży na aukcjach zostanie w całości przeznaczony na budowę nowej siedziby Zakładu Aktywności Zawodowej w Klimkówce, w budynku po starej przepompowni. W wybudowanym dzięki Państwa wsparciu budynku będziemy prowadzić rehabilitację społeczną i zawodową osób z niepełnosprawnością intelektualną. Ponadto odbywać się będą tutaj praktyki uczestników wszystkich placówek PSONI Koło w Rymanowie, w celu przygotowania ich do podjęcia aktywności zawodowej.

 


Jak to działa?
Możliwości pomocy jest wiele: wspierać można zarówno wystawiając własne przedmioty na wybrany cel zbiórki, jak i kupując wyjątkowe rzeczy na aukcjach charytatywnych. Jeśli jesteście aktywnymi użytkownikami Allegro, poruszanie się po platformie nie sprawi Wam żadnego problemu. Nie potrzebujecie do tego osobnego konta, wystarczy zalogować się tymi samymi danymi.

 

Aby obejrzeć wystawione na aukcjach przedmioty wystarczy kliknąć w przygotowany banner

 

 

Zachęcamy do zapoznania się treści naszego apelu o pomoc w budowie Zakładu Aktywności Zawodowej dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w Klimkówce dowiedz się więcej