(13) 43 57720zakladaz@op.pl

Terapia kolorami lampą Q.Light

Lampa Q.Light jest najbardziej sprawdzonym urządzeniem do koloroterapii dostępnym na rynku, skonstruowana jest w oparciu o najnowsze badania naukowe oraz najlepsze rozwiązania technologiczne – m.in. dichroniczne filtry.

Światło lampy Q.Light znajduje zastosowanie zarówno w terapii, jak i profilaktyce, medycynie i kosmetyce. Posiada wysoką aktywność biologiczną i leczniczą, otwiera wiele możliwości leczenia medycznego i kosmetycznego.

Lampa emituje światło w kilku barwach: białe, czerwone, pomarańczowe, żółte, zielone, niebieskie oraz fioletowe. Barwa światła oraz charakter zabiegu ustalony jest indywidualnie z każdym Pacjentem.

To naturalna i bezpieczna dla organizmu metoda, która wspomaga walkę z wieloma schorzeniami i problemami oraz poprawia nastrój – każdemu bez względu na wiek i stan zdrowia.

Zastosowanie:

– optymalizacja metabolizmu tkanek

– stymulacja ukrwienia i czerwonych ciałek krwiwzmożenie metabolizmu komórkowego, a w następstwie tego wykorzystania tlenu (oddychanie komórkowe i oddychanie płuc) jak i odżywianie komórek (poprzez poprawę wchłaniania elementów śladowych i minerałów)

– stymulacja wydalania

– leczenie w chorobach żołądka i jelit

– pomoc w gojeniu ran i blizn, działanie antyseptyczne

– leczenie zapaleń

– uśmierzanie ataków migreny

– leczenie bólu, również natury chronicznej

– łagodzenie problemów skórnych, zwłaszcza alergii

– leczenie depresji, nerwowości i zaburzeń snu

– leczenie trądziku

– w walce z cellulitem i drobnymi zmarszczkami

– w problemach estetycznych, tj: niedobory kolagenu, zaczerwienienia skóry, nadmierne wydzielanie serum, przesuszona skóra, zmęczenie skóry.

Chromoterapia – Q.Light

Cena: 10 zł.

Czas trwania: 10 minut

 

Aktualności: